שלוש סיבות טובות ללמוד אצלנו

סיור לימודי בחו"ל וחשיפה למתודות ומגמות מתקדמות בניהול ספורט בעולם.
אירוח דמויות מובילות בניהול ספורט מהארץ ומהעולם, סיורים לימודיים בארץ וביצוע פרוייקט גמר בארגון ספורט.
תכנית ייחודית ופורצת דרך המעניקה לראשונה בארץ .M.B.A בשילוב לימודי תעודה בניהול ארגוני ספורט המהווים רובד משלים ללימודי התואר השני בניהול.

מה קורה בשלב שאחרי הלימודים

גלעד קובו
מייסד, מנהל ומאמן ראשי בחברת KOVO2MAX
"חיפשתי ללמוד, כאחד שעוסק בריצה וטריאתלון, רציתי להרחיב את הידע והמחשבה. באונו, מצאתי כר נפלא לרצונותיי. המרצים, התנאים, הסטודנטים והתכנית שמרגישה שנתפרה עבורי, מעצימים את החוויה ואין מאושר ממני כעת."
חי סיני
בעלים של חברת מולטי סקילס
"הלימודים בתחום הדעת מרתקים, אני שמח להיות נוכח, ללמוד ולהשכיל ממרצים ששמם הולך לפניהם. הידע שניתן גם תיאורטי ובעיקר פרקטי ורלוונטי מאוד לעבודה בשטח."
דביר זיוון
מנהל פרויקטים באיגוד הטניס הישראלי
"אווירת הלימודים באונו מפתיעה לטובה! הקמפוס היפה, התנאים, הכיתות והמרצים המעולים. אני שמח שמצאתי באונו את המקום שמספק למידה משמעותית וחיובית."
גם אני סטודנט אונו
בחרתי באונו מכיוון שחיפשתי הרבה זמן תואר שני המשלב ניהול ארגוני ספורט. תוכן החומר הנלמד הוא פרקטי ורלוונטי לסיטואציות איתן אני מתמודד בחיי המקצועיים יום יום.
תומר הלפרין סמנכ"ל מפעלות חינוך

מה תלמדו

בשנים האחרונות ניכרת עליה בפעילות ספורט עממית, צמיחה בהשתתפות בתחרויות שונות, קהל רב שגודש אצטדיונים ובניית אולמות חדשים בבאר שבע, חיפה, ירושלים ועוד. למרות הקצאת תקציבים לא מבוטלים לטובת הספורט, הפוטנציאל אינו ממומש ובפועל אין גידול מספיק במספר הספורטאים הפעילים, דריכה במקום בספורט ההישגי,מחסור במתקנים,ועוד. לאור פער זה, תחום ניהול הספורט מוכר כיום על ידי כל העוסקים במלאכה כקטר שבכוחו להוביל את השינוי הנדרש בספורט ואף הוגדר על ידי המועצה הלאומית לספורט כאחד משלושת מחוללי השינוי בספורט.

אנו עדים כיום לשינויים מהירים ובלתי פוסקים בעולם ניהול הספורט במגוון תחומים: עסקי, טכנולוגי- מדעי, ניהול הקשר עם הקהילה, תרבותי, ערכי ועוד. עקב כך יש צורך בראייה רחבה וארוכת טווח וכן שליטה בפרקטיקות ובכלים המתאימים לניהול עסקי הספורט.

תכנית ה- .M.B.A של הקריה האקדמית אונו מציעה בסיס איתן ללימודי הניהול, יחד עם התמחות בניהול ספורט שנבנתה על ידי בית הספר להכשרות ספורט ביחידה ללימודי חוץ. שילוב זה מקנה לסטודנטים את הכלים הנדרשים כדי להצליח הן בתחום הניהולי דרך לימודי הליבה והקורסים השונים במנהל העסקים, והן בשילובם והתאמתם לעולם ארגוני הספורט.

בין נושאי הלימוד: יזמות בתחום ה- SportsTech, פיתוח עסקי בספורט, עיצוב תשתיות ניהוליות לפיתוח ספורטאים, Sport Analytics, היכרות עם תעשיית הספורט ועוד.

  • ידע אקדמי זה כוח.
 תנו לנו להשאיר אתכם מעודכנים עם תקצירים קוליים למחקרים אקדמיים מהארץ והעולם בתחומי האימון והספורט. ספורט-אונו: המיני-פודקאסט שישפר לכם את הביצועים. לחצו כאן 
אני מאמינה
תעשיית הספורט ועולם הספורט גדלים בכל רובדיהם בקצב מסחרר, בהתמחויות הספורט המוצעות בתארים השונים, אנחנו מכשירים את הסטודנטים להיות אנשי הספורט החדשניים והעכשוויים ביותר בתחום, חינוך, ניהול, יזמות, מקצועיות וטיפול. הסטודנטים והבוגרים שלנו הופכים להיות אנשי מפתח בתעשייה המתפתחת, אני גאה שתכניות הספורט שלנו בניהולי הן ייחודיות וראשוניות בארץ וסוף סוף מיישרות קו עם תכניות אקדמיות בעולם.
עדי ביכמן מנהלת תחום הספורט

ימי לימוד ומיקום

מחזור נובמבר 2019
קמפוס קרית אונו
מסלול משולב ערב + יום שישי ימים ד׳, ו׳

מה נדרש כדי להתקבל

  • ראיון אישי עם איש הסגל האקדמי
  • רקע מקצועי או ניהולי
  • תואר ראשון ממוסד ישראלי מוכר בציון 80 לפחות.

או

  • תואר שני או שלישי ממוסד ישראלי מוכר.

או

  • תואר ראשון מחו”ל – יש לצרף אישור שקילות ממשרד החינוך, הגף להערכת תארים ודיפלומות. טלפון: 02-5601684.

    *בקשות של בוגרי מוסדות אקדמיים בחו”ל (כולל שלוחות), ייבחנו בכל מקרה לגופו.

דברים נוספים שכדאי לדעת

למי מתאים התואר?

מנהלי אגודות ומועדונים, מנהלי מחלקות ספורט, קציני כושר בצבא, מנהלים בתחומי הכושר והבריאות, רכזי מתנ”סים וגופי ספורט אחרים. לימודי התואר פתוחים גם עבור אנשים המגיעים מחוץ לעולם הספורט ורואים את עתידם הניהולי בתחום.

מהבריכה האולמיפית לאוקיינוס של החיים - עדי ביכמן, מנהלת תחום הספורט